Богуславецький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад» ім.. М.О.Максимовича Вознесенської сільської ради Золотоніського району Черкаської області ЄДРПОУ  21389195

Про оголошення конкурсу на посаду керівника (директора) Богуславецького навчально-виховного комплексу  «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»  ім. М.О.Максимовича Вознесенської сільської ради (розпорядження сільського голови від 23.04.2021 року №29-о)

27.05.2021   Рішення конкурсної комісії від 25 травня 2021 року

Відповідно до поданих документів та  рішення конкурсної комісії від 25   травня 2021 року (протокол №2) до участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора Богуславецького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» ім.М.О.Максимовича Вознесенської сільської ради Золотоніського району  Черкаської області допущено Москаленко Тетяну Миколаївну.