Звіт сільського голови, відділів та служб за 2023 рік

Шановні жителі Вознесенської  територіальної громади!

2023 рік був складним роком,роком випробувань для

нас усіх- тестуванням на мужність,відповідальність

та віру в єдність українського народу.

Цей рік приніс виклики, які  ніхто не очікував. Вважалося, що страшніше пандемії, викликаної розповсюдженням коронавірусної інфекції SARS-CoV-2 немає. Повномасштабне вторгнення росії на територіюУкраїни вплинуло на громадянське суспільство, напрямки державотворення та умови діяльності. Війна внесла негативні корективи в життя кожного громадянина та всього соціально-економічного життя України. Фактично зупинені капітальні видатки, які мали фінансуватися, «заморозились» проєкти, які планувалися завершити. Перед громадою постали нові виклики, які потребували введення нових форм і напрямків роботи, серед яких:

• всебічна допомога ЗСУ, Нацгвардії та територіальній обороні (придбання та передача обладнання, автотранспорту, продуктів харчування , та інша допомога);
  • соціальна і психологічна підтримка внутрішньо переміщених осіб;
  • отримання та розподіл всіх видів гуманітарної допомоги, пошук і залучення для цього нових партнерів різних рівнів;
  • забезпечення максимально можливих обсягів проведення агропромислових робіт та їх убезпечення, адже сільгосвиробники відповідають за продовольчу безпекуУкраїни та всього світу;
  • мобілізаційна робота спільно з районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки;
  • забезпечення діяльності комунальних установ громади в умовах воєнного стану

Не зважаючи на всі ці фактори, сільська рада, виконавчий комітет та депутатський корпус робили й нині робимо усе від нас залежне, аби наша громада вистояла і зміцніла.

Виконавчий комітет Вознесенської сільської ради представлений відділами за напрямами роботи .

Пропонуємо ознайомитися з короткою інформацією відділів у відповідних рубриках