Тарифи на послуги ЖКХ

29.12.2021. Рішенням виконавчого комітету  №147 від 29.12.2021 року встановлено тарифи на  послугу поводження з твердими побутовими відходами ФОП Зелений ЮВ  .. З рішенням та додатками  можливо ознайомитися в розділі Офіційні документи даного сайту.

29.12.2021. Рішенням виконавчого комітету  №143 від 29.12.2021 року встановлено тарифи на  послуги з  водопостачання та водовідведення . Виконавець послуги КП Джерело Вознесенської сільської ради . З рішенням та додатками  можливо ознайомитися в розділі Офіційні документи даного сайту.

.22.10.2021 . Проект зміни вартості надання  послуги з  водопостачання та водовідведення . Виконавець послуги КП Джерело Вознесенської сільської ради . Проектна документація  для оприлюднення згідно до  рішення виконавчого комітету №121 від 22.10.2021 розміщена в рубриці Комунальне підприємство Джерело ВОзнесенської сільської ради /оголошення для мешканців....

Введення в дію нової  вартості послуг передбачається з 01 січня 2022 року

_______________________________________________________________________________-______-

22.10.2021 року . Проект зміни вартості  надання  послуги з вивезення твердих побутових відходів ТПВ .   Виконавець послуги ПП Зелений ЮВ. П від роектна документація для оприлюднення згідно до  рішення виконавчого комітету №120 від 22.10.2021 :

1 Звернення ПП Зелений  тарифи ТПВ

2 Заява про встановлення тарифів

3 Річний план надання послуг ТПВ

4 Розрахунок повної собівартості послуги ТПВ

5 Додатки до розрахунку вартості послуг ТПВ

6 Виписка з ЄДР ПП Зелений

Проект перебуває в стадії оприлюджнення