Оголошення

25.01.2022 року   Виконавчий комітет Вознесенської сільської ради  запрошує активістів  для створення добровільного формування громади для виконання завдань територіальної оборони.

Бажаючих просимо ознайомитися з вимогами до членів громадськиго формування  відповідно до Постанови КМУ від 29 грудня 2021 р. № 1449 ( дивись попередню обяву)

Просимо звернути УВАГУ :

- Членом добровольчого формування може бути громадянин України віком від 18 років, який проживає на території громади, де діє добровольче формування, пройшов медичний ( медкомісія за направленням ) професійний та психологічний відбір ( у військовій частині ) і уклав контракт ( на 3 роки) добровольця територіальної оборони.
- До складу добровольчого формування не зараховується особа, яка була раніше засуджена до позбавлення волі за скоєння тяжкого або особливо тяжкого злочину, крім реабілітованої, або має дві і більше судимостей за скоєння умисних злочинів.

- Громадяни України, які не проходили військової служби у Збройних Силах, служби в інших військових формуваннях чи служби в правоохоронних органах, зараховуються до членства в добровольчому формуванні після складення ними такої ПРИСЯГИ  добровольця територіальної оборони:

__________________________________

25.01.2022 року  .   КМУ прийняв Постанови :

від 29 грудня 2021 р. № 1447
Про затвердження Порядку організації, забезпечення та проведення підготовки добровольчих формувань територіальних громад до виконання завдань територіальної оборони

від 29 грудня 2021 р. № 1448
Про затвердження Порядку застосування членами добровольчих формувань територіальних громад особистої мисливської зброї та набоїв до неї під час виконання завдань територіальної оборони

від 29 грудня 2021 р. № 1449
Про затвердження Положення про добровольчі формування територіальних громад