Інформація про підприємство

КПДжерелоВознесенське

Інформація  про ліцензіата  діяльності  з  централізованого

водопостачання   та  централізованого  водовідведення:

Комунальне  підприємство ДжерелоВознесенської  сільської  ради  знаходиться  за  адресою:

19755, Черкаська область, Золотоніський район, с.Пальміра, вул.Заводська, 1Б.

КП ”Джерело” Вознесенське  було  створено на  підставі рішення Вознесенської сільської ради  №  12-І/VІІ  від   19.08.2016 року та зареєстроване  27.09.2016 року.

Підприємство  КП Джерело Вознесенське  є  комунальною  власністю  Вознесенської  сільської  ради,  юридичною  особою,  має  самостійний  баланс,  поточний  рахунок в АТ ”Ощадбанк”  та діє на підставі Статуту підприємства  та  чинного  законодавства  України.

Керівник:   директор  Шмавгонець Тетяна Володимирівна.

Реквізити:  розрахунковий номер  UA293545070000026005301181691  в АТ ”Ощадбанк”, код ЄДРПОУ  40858815.

Підприємство  створене  з  метою  забезпечення споживачів  с.Пальміра  послугами  централізованого  водопостачання  та  централізованого водовідведення  та  вирішення  питань соціально-економічного  розвитку та наведення належного санітарного  стану  та благоустрою на території сіл Вознесенської сільської ради.

Основним видом діяльності  підприємства  являється  підйом, подача  та реалізація  води  та прийом, транспортування  та перекачка  стоків.

Головним пріоритетом  в роботі   є  якість  надання  послуг  з  централізованого  водопостачання  та   водовідведення.