«Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб», що реалізується командою БО «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» за підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

https://www.facebook.com/groups/480374016418016/permalink/1018386959283383/

ПРАКТИЧНІ ЗНАННЯ зі створення/оновлення СОЦІАЛЬНОГО ПАСПОРТА як дієвий функціонал у стратегії розвитку територіальних громад

📖 Черговий воркшоп із розробки соціальних паспортів відбувся сьогодні у Вознесенській тергромаді на Золотоніщині. Захід здійснюється у межах проєкту «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб», що реалізується командою БО «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» за підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

✔ Як зазначає регіональна координаторка з питань ВПО в Черкаській області Лариса Ходаковська, такі тренінгові ініціативи наразі вкрай актуальні:

🗨 — Справа в тому, що соціальні паспорти були створені в тергромадах ще з початку їхнього заснування, на першопочатковому етапі децентралізації. Але в ракурсі подій, які ми нині переживаємо, багато що змінюється, втрачає свою актуальність або потребує реорганізації. Тобто до вже існуючих проблем, із якими стикнулися і безпосередньо приймаючі громади, і внутрішньо переміщені особи, яких із кожним днем дедалі більшає на Черкащині, додаються і певні нюанси соціального та гуманітарного характеру. Тому низку питань доводиться вирішувати комплексно і водночас індивідуально. Задля цього і розроблені коригувальні рекомендації щодо створення/оновлення діючих соціальних паспортів у громадах та проводяться навчальні зустрічі з активом громад, аби максимально вивчити всі потреби ВПО і врахувати дієві механізми, що можуть ці потреби закрити.

🏡 У процесі воркшопу організатори заходу: регіональна юристка проєкту БО «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» Олександра Волженіна та соціальна працівниця Олена Пенькова — разом із членами робочої групи з питань розробки Соціального паспорта та проведення оцінки потреб у соціальних послугах Вознесенської сільської територіальної громади опрацювали теоретичні аспекти щодо створення/оновлення соціального паспорта, а також шляхом аналітичних показників виробили орієнтир на збалансованість потреб, ресурсів та спроможностей Вознесенської тергромади.Фото без описуФото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь