Повідомлення про намір змінити тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

26.10.2021 року. КП “Джерело” Вознесенське  повідомляє про намір змінити тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого  водовідведення для населення, бюджетних організацій, установ та інших споживачів об’єднаної територіальної громади Вознесенської сільської ради.

На виконання наказів  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» та  № 239  від  12.09.2018 року “Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення, КП “Джерело” Вознесенське  доводить наступну інформацію:

Планові тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення  складають:

Послуга

Діючий тариф з ПДВ грн/ м3

з 01.02.2020 р

Планово економічно обґрунтова-ний тариф

з ПДВ грн/мз 01.01.2022 р

Рівень підвищення тарифів

грн/м3

Централізоване водопостачання

25,00 грн

27,60 грн

10,4

Централізоване водовідведення

26,00 грн

31,20 грн

+ 5,20

20,0

Розрахунок тарифів виконано відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 01.06. 2011 р. № 869(із змінами). Діючі тарифи на послуги з централізованого водопостачання та  централізованого  водовідведення ( рішенням Вознесенської сільської ради від 27.04.2017 р. № 201-15/VIІ ) не покривають в даний час витрат підприємства, перш за все  у зв’язку із зростанням цін на енергоносії, збільшився розмір мінімальної заробітної плати,  ціни на паливо-мастильні матеріали і матеріали, необхідні для проведення ремонтних робіт, збільшилась вартість послуг інших підприємств, якими користується КП “Джерело” Вознесенське  для реалізації своєї діяльності.

Згідно із законодавчими актами підприємство зобов’язане підвищувати заробітну плату ( у діючий тариф закладений розмір мінімальної заробітної плати -4723 грн., а на сьогоднішній день – 6500,0 грн.)

Динаміка  зміни  вартості  електроенергії (без ПДВ): - закладено у розрахунках станом на 01.12.2019 р.  – 2,37608  грн. за 1 кВт/год., станом на  01.10.2021 р. – 3,08475 грн. за 1 кВт/год(збільшення на  29,8 %)

Таким чином приведення тарифів до економічно обгрунтованого рівня є необхідним заходом для стабільного функціонування підприємства та безперебійного забезпечення споживачів централізованим  водопостачанням та централізованим водовідведенням.

Зазначені тарифи на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення планується ввести в дію з 01 січня 2022 року.
Зауваження і пропозиції щодо планових тарифів на 2022 рік від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом  10 календарних днів  з моменту опублікування на сайті Вознесенської  сільської ради  за адресою: КП ДжерелоВознесенське  19755, с.Пальміра, Заводська  17/10  та  на  e-mail:  dgerelo.v@gmail.com (із зазначенням в темі листа «зауваження і пропозиції до тарифів»)  та  на сайті Вознесенської  сільської ради.

Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку.

З повагою,  адміністрація  КП “Джерело” Вознесенське