Між благодійною організацією БФ "Янголи спасіння " м. Дніпро та комунальною установою « Центр соціального обслуговування ( надання соціальних послуг), Вознесенської ради ) сьогодні був підписаний ✍🏻Меморандум про співрацю та партнерство.
В рамках співробітництва та спільних дій з формування та надання благодійної допомоги цивільному населенню між Благодійною організацією БФ "Янголи спасіння " м. Дніпро та Стаціонарне Відділення С. Пальмира (Комунальною установою « Центр соціального обслуговування ( надання соціальних послуг), Вознесенської ради ) сьогодні був підписаний
Меморандум про співрацю та партнерство.
![✍🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdd/1/16/270d_1f3fb.png)
![👍🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/1f44d_1f3fb.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![👏🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf9/1/16/1f44f_1f3fb.png)
![🫶](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t49/1/16/1faf6.png)