З метою забезпечення сталого розвитку Вознесенської сільської територіальної громади, визначення планувальних рішень щодо перспективного використання всієї території територіальної громади Вознесенською сільською радою Золотоніського району Черкаської області прийнято рішення № 48-25/VIII від 21.12.2023 року «Про розробку Комплексного плану просторового розвитку території Вознесенської сільської територіальної громади Золотоніського району Черкаської області». Насамперед, проводиться підготовчий етап - формування Завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Вознесенської територіальної громади. У зв’язку з цим формується персональний склад робочої групи, що забезпечує проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану. Комплексний план – документ, який визначає довгострокову перспективу розвитку територіальної громади та охоплює всі аспекти: економіку, архітектуру, екологію, землевпорядкування, інженерію та багато інших. Долучайтеся до розвитку майбутнього громади!

Вимоги до персонального складу робочої групи, як тимчасового консультативно-дорадчого органу, що забезпечує проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану та строки приймання заявок на участь у робочій групі

1. У складі робочої групи має бути не менш як п’ять осіб і не більш як 21 особа, з непарною кількістю членів (складається з представників сільської ради, виконавчого комітету сільської ради, органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших заінтересованих сторін);

2. У персональному складі робочої групи частка членів, що представляють сільську  раду та виконавчий комітет сільської ради, не повинна перевищувати половину складу робочої групи плюс одна особа;

3. У персональному складі робочої групи обов’язково повинен бути один представник від кожного з населених пунктів, розташованих на території територіальної громади, який не є співробітником виконавчого органу (допускається представлення одним членом робочої групи інтересів кількох суміжних сіл та селищ територіальної громади).

Заявки на участь у робочій групі приймаються виконавчим комітетом Вознесенської сільської ради (вул. Центральна, 21, с. Вознесенське, Золотоніський район, Черкаська область, 19741, електронна адреса:  zem_voznesenske@ukr.net) протягом 10 робочих днів з дня публікації даного оголошення.

Заяви на участь у Робочій групі (зразок додається) подаються особисто заявником.

Заява ЗАВАНТАЖИТИ