Повідомлення про намір змінити тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами ( вивезення ТПВ)

26.10.2021 року. Доводимо до відома споживачів про намір змінити чинні тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами, а саме на послуги  з вивезення твердих побутових відходів, на підставі  Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, Постанови КМУ від 26.07.2006 року №1010, керуючись Наказами   Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.09.2018 року №239  “Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення”  та  № 130  від 05.06.2018 року  “Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності “.

Діючі тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами  в розмірі 21,64 грн  з особи затверджені рішенням  виконавчого  комітету  Вознесенської сільської ради № 83 від 27.09.2019 року та введені в дію 1.11.2019 року. З вищевказаного часу дані тарифи не переглядалися та  не підвищувались. Станом на сьогодні бачимо швидкі темпи зростання складових собівартості діючого тарифу, а саме:

• зростання мінімальної заробітної плати ;
  • збільшення ціни на ПММ;
  • зростання  вартості   запасних частин  до транспортних засобів;
  • збільшення кількості відходів.

Зважаючи на наведені фактори росту цін і тарифів, економічно обґрунтований тариф на послуги з вивезення побутових відходів для мешканців нашого  селища   становитиме  26,00 грн з однієї особи (чинний  тариф 21,64 грн/особа, збільшення на 20%).

Зазначені тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами  планується ввести в дію з 01 січня 2022 року.

За  більш  детальною інформацією можна ознайомитись в  ФОП Зелений Ю.В.  за адресою: 19755 , с.Пальміра, вул. Заводська, 17/10.

Пропозиції та зауваження щодо встановленого тарифу просимо подавати у письмовому  вигляді  протягом 10  календарних  днів з дня опублікування повідомлення  на  сайті  Вознесенської  сільської  ради   за вищевказаною  адресою  або на e-mail: tow.komunalnik@gmail.com (із зазначенням в темі листа «зауваження і пропозиції до тарифів»)  та  на сайті Вознесенської  сільської ради.

Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку.

З повагою  ФОП Зелений Ю.В.