Вакантна посада спеціаліста відділу бухгалтерського обліку

05.01.2022 року. Вознесенська сільська  рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті Вознесенської сільської  ради, а саме:

• спеціаліст відділу бюджету і бухгалтерського обліку виконавчого комітету Вознесенської сільської ради.
  • профіль - оплата праці  відділу освіти

Детальну інформацію щодо вимоги до кандидатів ,основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, переліку необхідних документів кандидата  , порядку проведення конкурсу та іспиту можна отримати у Вознесенській сільської  раді за адресою: с.Вознесенське, вул.Центральна,21 тел 0973853964 ,  на офіційному сайті сільської ради в рубриці вакансії .

Вимоги до стажу роботи: без вимог

Термін прийняття документів: протягом 30 календарних днів з дня публікації у районній газеті „Вісник Золотоніщини” оголошення про проведення конкурсу.