Вакантна посада державного реєстратора

Вознесенська сільська  рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті Вознесенської сільської  ради, а саме:

• державний реєстратор відділу загальної, організаційної та кадрової роботи виконавчого комітету Вознесенської сільської ради.

Детальну інформацію щодо вимоги до кандидатів ,основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, переліку необхідних документів кандидата  , порядку проведення конкурсу та іспиту можна отримати у Вознесенській сільської  раді за адресою: с.Вознесенське, вул.Центральна,21 тел 0973853964 ,  на офіційному сайті сільської ради в рубриці вакансії .

Вимоги до стажу роботи: стаж роботи  не менше 1 року.

Термін прийняття документів: протягом 30 календарних днів з дня публікації у районній газеті „Вісник Золотоніщини” оголошення про проведення конкурсу.