Звіт загального відділу виконавчого комітету

Звіт з військового обліку

У 2023 році з метою організації і проведення заходів із військового обліку  та мобілізаційної роботи були розроблені такі документи:

Проведено звірки облікових даних карток первинного обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, які перебувають на персонально-первинному військовому обліку у виконавчому комітеті Вознесенської сільської ради

-         з обліковими даними, що містяться у списках персонального військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів підприємств, установ та організацій, в яких вони працюють (навчаються), що перебувають на території адміністративно-територіальної одиниці, яка обслуговується виконавчим органом Вознесенської сільської ради;

-         з документами щодо реєстрації місця проживання фізичних осіб ;

-         з обліковими даними Золотоніського РТЦК та СП.

Відповідно розпоряджень РТЦК та СП було рознесено 622 повістки військовозобов’язаним для прибуття їх до Золотоніського РТЦК та СП для уточнення даних, проходження військово-лікарських комісій  та для відправки в ЗСУ в зв’язку з мобілізацією. .

Всього по Вознесенській ОТГ зареєстровано чоловіків віком від 18 до 60 років 1415 осіб, з них:

• виключених з військового обліку по здоров’ю 71 особа
    •  засуджені за тяжкий злочин 16 осіб
    •  перебуває на службі в ЗСУ 170 осіб
    •  в інших облікових органах 11 осіб
    • на даний час на персонально-первинному обліку    призовників, військовозобов’язаних та резервістів перебуває - 1147 осіб, з них:

Призовників - 128 осіб та військовозобов’язаних, резервістів -1019 осіб.

Відділом забезпечено виконання розпоряджень Золотоніського РТЦК та СП в належному обємі.

Надано відповіді на 86 запити судів.