Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу

24.04.2024 року  Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту

Проект рішення "Про затвердження Порядку організації виїзної торгівлі та виставкової діяльності на території Вознесенської громади і оплати за її провадження"

15.03.2022 року Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів

15.03.2022 року Проект рішення "Про встановлення місцевих податків і зборів на території  Вознесенської сільської ради"

15.03.2022 року Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Вознесенської сільської ради Про встановлення місцевих податків і зборів на території  Вознесенської сільської ради

15.03.2022 року М-ТЕСТ Малого підприєсництва місцеві податки і збори

15.03.2022 року Проект рішення Про встановлення ставок плати за землю та пільг щодо земельного податку, що сплачується на території Вознесенської сільської ради

15.03.2022 року Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Вознесенської сільської ради Про встановлення ставок плати за землю та пільг щодо земельного податку, що сплачується на території Вознесенської сільської ради

15.03.2022 року М-ТЕСТ Малого підприєсництва ставки земельного податку

29.03.2022 року Експертний висновок постійної комісії до проєкту  рішення Вознесенської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів  на території Вознесенської сільської ради»

29.03.2022  року Експертний висновок постійної комісії до проєкту  рішення Вознесенської сільської ради «Про встановлення ставок плати за землю та пільг щодо земельного податку, що сплачується на території Вознесенської сільської ради»